Image Alt
Epilacja

Laserowa

Bezbolesny

Epilacja Laserowa – Laser Soprano ICE Platinum

Pierwszy na świecie laser emitujący 3 długości fal!

Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.

Depilacja

Pomimo korzyści, wielu pacjentów jednak nie decyduje się na zabieg depilacji laserowej:

Depilacja najczęściej kojarzy się z bólem, wydaję się on być nieodłącznym elementem zabiegu. Osoby o niskim progu bólu, często przerywają zabieg i z niego rezygnują. Z tego właśnie powodu, osoby mniej odporne na ból często rezygnują z zabiegów depilacji laserowej. Nasza placówka stawia na bezpieczeństwo, komfort i intymność pacjenta. Dlatego korzystamy z technologii które mogą w pełni spełnić oczekiwania pacjenta, a jednocześnie mieć wyższą skuteczność niż konkurencyjne rozwiązania.

Technologia

Depilacja laserowa Soprano Ice Platinum™

Laser Soprano Ice Platinum™ jest innowacyjnym urządzeniem do depilacji, wyprodukowanym przez światowego lidera w produkcji urządzeń laserowych – firmę Alma. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić strukturę włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w epilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.

Skuteczny

Dlaczego depilacja laserowa technologią Soprano Ice Platinum™ jest tak skuteczna?

Wyjątkowa skuteczność depilacji laserowej urządzeniem Soprano Ice Platinum™ została osiągnięta dzięki zastosowaniu unikalnej technologii polegającej na jednoczesnym zastosowaniu emisji 3 długości fal (755 NM, 810 NM, 1064 NM) w trakcie jednego impulsu. Połączenie w jednej głowicy 3 rodzajów wiązki laserowej, tj. aleksandrytowej, diodowej i Nd:YAG pozwala w łatwy i dogodny sposób docierać na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi.

Bezbolesny

Dlaczego depilacja laserowa technologią Soprano Ice Platinum™ jest bezbolesna?

Najnowsze technologie, zastosowane w urządzeniu Soprano Ice Platinum™ pozwalają na osiągnięcie wyjątkowej skuteczności zabiegu, ale również na to, aby zabieg był w 100 % bezbolesny. Za bezbolesność depilacji odpowiada opatentowana technologia SHR™ oraz ICE™.

Bezpieczny

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość

Laser Soprano Ice Platinum™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration). Spełnia więc wszystykie Amerykańskie standardy odnośnie bezpieczeństwa i braku negatywnego wpływu na zdrowie.

Efekty

Efekty depilacji laserowej Soprano Ice Platinum™

Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej pozbywamy się 30% włosków w fazie wzrostu, każdy następny zabieg wzmacnia i przedłuża efekt. Poniżej przykłady zastosowania Soprano Ice Platinum™:

Zalety

Zalety depilacji laserowej:

  • wystarczy 4-8 zabiegów aby pozbyć się niechcianego owłosenia
  • praktycznie bezbolesna metoda
  • metoda działania Laser Soprano Ice Platinum™ zapobiega wrastaniu się włosków w skórę
  • delikatna i gładka skóra
Pierwszy raz

Pierwszy zabieg: jak skorzystać?

  1. Należy skontaktować się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji przedzabiegowej. Jest to wymagane jednorazowo przed pierwszą depilacją.
  2. W trakcie konsultacji przeprowadzany jest wywiad oraz próba laserowa. Na podstawie wyniku podejmowana jest decyzja o kwalifikacji do zabiegu.
  3. W przypadku braku przeciwskazań, przystęp[ujemy do wykonania zabiegu.
Opinie

Opinie światowej sławy specjalistów

Doktor nauk medycznych, Martin Brown
Vancouver Laser Center, Vancouver, BC, Canada

Wierzę, że Soprano ICE Platinum™ jest największą innowacją w branży depilacji laserowej dokonaną w ciągu ostatnich 10 lat. Teraz jesteśmy w stanie leczyć wszystkie rodzaje skóry w sposób bezpieczny, z mniejszym bólem i bez uszczerbku dla skuteczności.