Image Alt

Epilacja Laserowa – Laser Soprano ICE Platinum

Skuteczny

Epilacja Laserowa – Laser Soprano ICE Platinum

pierwszy na świecie laser emitujący 3 długości fal!

Laser Soprano Ice Platinum™ jest innowacyjnym urządzeniem do epilacji, wyprodukowanym przez światowego lidera w produkcji urządzeń laserowych – firmę Alma. Jest to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić strukturę włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w epilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.

Szybki

Laser Soprano ma możliwość pracy zarówno w trybie stemplowym, jak również w trybie ciągłym. Skutkuje to znacznym skróceniem czasu zabiegu, co ma duży wpływ na komfort pacjenta.

Bezbolesny

Dlaczego depilacja laserowa technologią Soprano Ice Platinum™ jest bezbolesna?

Najnowsze technologie, zastosowane w urządzeniu Soprano Ice Platinum™ pozwalają na osiągnięcie wyjątkowej skuteczności zabiegu, ale również na to, aby zabieg był w 100 % bezbolesny. Za bezbolesność depilacji odpowiada opatentowana technologia SHR™ oraz ICE™.

Bezpieczny

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość

Laser Soprano Ice Platinum™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration). Spełnia więc wszystykie Amerykańskie standardy odnośnie bezpieczeństwa i braku negatywnego wpływu na zdrowie.

Efekty

Efekty depilacji laserowej Soprano Ice Platinum™

Już po pierwszym zabiegu epilacji laserowej pozbywamy się 30% włosków w fazie wzrostu, każdy następny zabieg wzmacnia i przedłuża efekt. Wystarczy 4-8 zabiegów aby pozbyć się niechcianego owłosienia.

Doktor nauk medycznych, Martin Brown
Vancouver Laser Center, Vancouver, BC, Canada

Wierzę, że Soprano ICE Platinum™ jest największą innowacją w branży depilacji laserowej dokonaną w ciągu ostatnich 10 lat. Teraz jesteśmy w stanie leczyć wszystkie rodzaje skóry w sposób bezpieczny, z mniejszym bólem i bez uszczerbku dla skuteczności.